Vigor 2133F serie

  • Gigabit glasvezel SFP slot
  • Ideaal voor FTTH/FTTB
  • IPTV acceleration
  • Wireless 802.11ac (ac model)
  • 900Mbps+ doorvoersnelheid

    Vigor 2133F serie

    De Vigor 2133F serie is een glasvezel router voor het particuliere en klein zakelijke marktsegment en geschikt voor FTTH.

    De router heeft een Gigabit glasvezel slot en 4 Gigabit LAN poorten. Op de LAN interfaces kunnen tot 4 LAN subnetten worden gecreëerd, optioneel gecombineerd met tag based VLAN. De Vigor2133F is standaard uitgerust met wireless en 2 fxs poorten voor Voice. De Vigor 2133F serie heeft 2 USB poorten die te gebruiken zijn voor storage, printer of 4G backup. Verder heeft de router uitgebreide DrayTek functionaliteiten, zoals een firewall, VPN server voor 2 simultane VPN verbindingen, Access Point Management, Hotspot Webportal met social login en nog veel meer functionaliteiten.

    SFP module

    De Vigor 2133F serie wordt standaard geleverd met de SFP module, 20km – RX1490/1550 nm – TX 1310 en een fiber patchpakket geschikt voor glasvezel in Nederland.

    Modellen

    • Vigor 2133FV
    • Vigor 2133FVac

    IPTV

    Multi LAN

    Wireless ac

    Hotspot Web Portal

    De Hotspot Web Portal functionaliteit van DrayTek is eenvoudig configureerbaar en aan te passen naar uw eigen wensen. Het webdesign is responsive en er kunnen vier hotspot profielen worden aangemaakt. Daarnaast is het mogelijk het logo, de achtergrond en de kleuren aan te passen, zodat de welkomstpagina in de door u gewenste stijl kan worden opgemaakt. Er zijn vijf selecteerbare login methodes, waaronder social login via Facebook of Google.

    Management middels VigorACS

    AP management

    Beschikbaar model

    Vigor 2133FVac

    Productspecificaties

    Interfaces
    1Gbps 4
    SFP Interfaces 1
    LAN 4
    WAN 1
    USB Poorten 2
    LAN
    802.1q (VLAN tagging)
    VLANs 8
    LAN Subnets 4
    Max. DHCP per subnet 253
    WAN
    Aantal poorten 1
    Virtual WAN
    Failover type USB
    Wireless (ac-model)
    2.4Ghz
    5Ghz
    Roaming
    MESH Root
    MIMO
    VPN
    Tunnels 2
    SSL VPN tunnels 2
    OpenVPN ondersteuning
    IKEv2
    Performance
    NAT Throughput 1Gbps
    NAT Throughput (native) 500Mbps
    IPSec Throughput 70Mbps
    SSL VPN Throughput 40Mbps
    Routing
    RIP
    OSPF
    BGP
    Policy based
    Static route
    IGMP
    Proxy
    Snooping
    Fysiek
    Rack mountable
    Management
    Switches
    Aps 2
    VOIP
    Loopthrough
    Aantal registrars 12
    FXS Poorten 2