Vigor 2927F

  • Gigabit glasvezel SFP slot
  • Multi-WAN tot 4 verbindingen
  • 1.8 Gbps+ doorvoersnelheid
  • Meerdere LAN subnetten – tot 8 subnetten
  • 50 IPSec VPN / 25 SSL VPN verbindingen
  • Centraal management

    Vigor 2927F

    De Vigor 2927F is de perfecte gateway voor bedrijven met een glasvezel aansluiting. Deze nieuwste generatie routers biedt verbeterde prestaties op het gebied van doorvoersnelheid, security en VPN performance. De router kan middels 1 glasvezel Gigabit slot, 1 ethernet WAN en 2 USB 4G WAN tot 4 simultane WAN verbindingen realiseren.

    Alle functionaliteiten die het zakelijke segment vraagt, zijn aanwezig in deze router, zoals een firewall, VPN server voor 50 simultane VPN verbindingen, QoS, Hotspot Webportal, centraal beheer en nog meer functionaliteiten. Het bedrijfsnetwerk kan ‘secure’ worden ingericht middels meerdere VLAN’s.

    SFP module

    De Vigor 2927F wordt standaard geleverd met de SFP module, 20km – RX1490/1550 nm – TX 1310 en een fiber patchpakket geschikt voor glasvezel in Nederland.

    Modellen

    • Vigor 2927F

    Hogere zekerheid van internettoegang

    Glasvezel

    Centraal management

    AP management

    Lees meer

    Switch management

    Lees meer

    Secure inrichten bedrijfsnetwerk

    Centraal management met VigorACS

    VPN server

    Rackmount plate

    Meer info

    Redundancy

    Hotspot Web Portal

    De Hotspot Web Portal functionaliteit van DrayTek is eenvoudig configureerbaar en aan te passen naar uw eigen wensen. Het webdesign is responsive en er kunnen vier hotspot profielen worden aangemaakt. Daarnaast is het mogelijk het logo, de achtergrond en de kleuren aan te passen, zodat de welkomstpagina in de door u gewenste stijl kan worden opgemaakt. Er zijn vijf selecteerbare login methodes, waaronder social login via Facebook of Google.

    Lees meer

    Liever een 2927 met LTE modem of ethernet router?

    Productspecificaties

    Interfaces
    1Gbps 7
    SFP WAN Interfaces 1
    NBASE-T
    LAN 5
    WAN 1
    LAN/WAN configureerbaar 1
    LTE
    USB Poorten 2
    LAN
    802.1q (VLAN tagging)
    VLANs 16
    LAN Subnets 8
    Max. DHCP per subnet 1021
    WAN
    Aantal poorten 2
    Virtual WAN 3
    Failover type Load balance
    VPN
    Tunnels 50
    SSL VPN tunnels 25
    OpenVPN ondersteuning
    IKEv2
    Performance
    NAT Throughput 1.8Gbps
    NAT Throughput (native) 800Mbps
    IPSec Throughput 600Mbps
    SSL VPN Throughput 110Mbps
    Routing
    RIP
    OSPF
    BGP
    Policy based
    Static route
    IGMP
    Proxy
    Snooping
    Fysiek
    Rack mountable Met rackmount plate
    Management
    Switches 10
    Aps 20