Vigor 2962F

  • Gigabit ethernet combo SFP poort
  • 2,5G ethernet poort
  • 2.4 Gbps+ doorvoersnelheid
  • Meerdere LAN subnetten – tot 20 subnetten
  • 200 IPSec VPN / 50 SSL VPN verbindingen
  • Port/tag based VLAN (802.1Q)

    Vigor 2962F

    De Vigor 2962F is de krachtigste dual WAN glasvezel router uit ons assortiment. De glasvezel poort kan gecombineerd worden met de 2,5Gbe poort voor optimale load balancing en fail over functionaliteiten. Met 2,4Gbps NAT performance, 200 VPN LAN-to-LAN tunnels en 20 VLAN’s is dit model direct inzetbaar in eenvoudige en meer complexe netwerkomgevingen.

    SFP module

    De Vigor 2962F wordt standaard geleverd met de SFP module, 20km – RX1490/1550 nm – TX 1310 en een fiber patchpakket geschikt voor glasvezel in Nederland.

    Rackmountable

    Dit product wordt geleverd in een metalen behuizing en kan, middels bijgeleverde beugels, eenvoudig in een 19″ patchkast worden gemonteerd.

    Model

    • Vigor 2962F

    Glasvezel

    Combo poort

    SSL VPN

    Multi WAN

    Beveiligde verbinding naar kantoor

    QoS & VLAN setup

    Beheren van routers met VigorACS

    Centraal management

    Switch management

    Lees meer

    AP management

    Lees meer

    Redundancy

    DrayOS

    Metalen behuizing

    Op zoek naar een router met meer WAN poorten en meer functionaliteiten?

    Productspecificaties

    Interfaces
    1Gbps 6
    NBASE-T 1
    SFP Interfaces 1
    LAN 4
    WAN 2
    LAN/WAN configureerbaar
    USB Poorten 2
    LAN
    802.1q (VLAN tagging)
    VLANs 20
    LAN Subnets 20
    Max. DHCP per subnet > 1024
    WAN
    Aantal poorten 2
    Virtual WAN 18
    Failover type Load balancing
    VPN
    Tunnels 200
    SSL VPN tunnels 50
    OpenVPN ondersteuning
    IKEv2
    Performance
    NAT Throughput 2,4 Gbps
    NAT Throughput (native) > 900Mbps
    IPSec Throughput 600Mbps
    SSL VPN Throughput 300Mbps
    Routing
    RIP
    OSPF
    BGP
    Policy based
    Static route
    IGMP
    Proxy
    Snooping
    Fysiek
    Rack mountable
    Management
    Switches 10
    Aps 50